Polityka prywatności

1. Serwis Eskapista, dalej zwany Serwisem realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.

2. Informacje w formularzach.

a. Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika.

b. Użytkownik przyzwala na przekazywanie jego danych osobom trzecim, o ile jest to niezbędne i pożądane, w celu realizacji umownych stosunków między Serwisem a użytkownikiem lub też w przypadku konieczności indywidualnego przygotowania i/lub ulepszenia ofert.

c. Dane podane w formularzu mogą stanowić zbiór potencjalnych klientów.

d. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, np. w celu dokonania kontaktu handlowego z wybranym usługodawcą.

3. Udostępnienie danych.

a. Dane podlegają udostępnieniu podmiotom zewnętrznym wyłącznie w granicach prawnie dozwolonych.

b. Dane umożliwiające identyfikację osoby fizycznej są udostępniane wyłączenie za zgodą tej osoby.

c. Operator może mieć obowiązek udzielania informacji zebranych przez Serwis upoważnionym organom na podstawie zgodnych z prawem żądań w zakresie wynikającym z żądania.

Jak do nas doŁączyć

Zapisy i szczegółowe informacje pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spodziewamy się odrobiny proaktywności w dostarczeniu dobrej jakości fotografii i szczegółowych informacji na temat hotelu, jednakże zastrzegamy sobie prawo do edycji ostatecznej wersji publikacji w celu zapewnienia uczciwych recenzji.